Zapraszamy na przedpremierowe pokazy, nagrodzonego kilkunastominutową owacją na festiwalu w Cannes, filmu "Zdrajca" w reżyserii Marco Bellocchio. Pokazy odbędą się w dniach 6-7.06 o godz. 17:00. 

26. edycja Festiwalu Filmowego WIOSNA FILMÓW odbędzie się w tym roku w dniach 29 maja - 7 czerwca, jednocześnie w ponad 40 kinach w całej Polsce. Z radością informujemy, że Wiosna Filmów będzie dostępna na naszej wirtualnej sali na platformie MOJEeKino.pl. Zapraszamy!

REGULAMIN PLATFORMY MOJEEKINO.PL STOWARZYSZENIA KIN STUDYJNYCH

Nadszedł ten wielki dzień kiedy otworzymy dla was wirtualną salę na platformie MOJEeKINO.PL. Od 21.05 przenosimy się dla Was do sieci!

Kino pozostaje na razie zamknięte, ale dobre filmy znajdziecie nie tylko u nas. Aby umilić wam oczekiwanie przygotowaliśmy niespodziankę!

Uwaga, uwaga nadajemy z przyszłości! Kino to wehikuł magiczny, który przenosi nas w czasie i miejscu. Zanim jednak spotkamy się w Mikro chcieliśmy zaoferować Wam zakupienie biletu z przyszłości :).

Drodzy Widzowie!

Zgodnie z decyzją Rządu RP o czasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, Kino Mikro będzie nieczynne od czwartku, 12 marca do odwołania.

Zapraszamy na kolejny sezon niezwykłego cyklu wystaw na ekranie