22.02/ Mikrofeminizacje: Niebezpieczny kochanek + dyskusja

Zapraszamy na kolejne spotkanie cyklu Mikrofeminizacje. W lutym zaprezentujemy "Niebezpiecznego kochanka". Po seansie zapraszamy na spotkanie połączone z dyskusją.

Mikrofeminizacje: Niebezpieczny kochanek
22.02, godz. 19:30 KUP BILET

Po seansie zapraszamy na dyskusję, w której udział wezmą:
⭐ Magdalena Trzeciecka - psycholożka, seksuolożka, terapeutka par
⭐ Dyskusję moderuje Natalia Kućma.

⭐ Magdalena Trzeciecka - psycholożka, seksuolożka, terapeutka par. Pracuje z osobami, które doświadczają trudności w obszarze komunikacji, emocji i bliskich relacji. Ważne jest dla niej prowadzenie praktyki w duchu pozytywnej seksualności – podejścia, które zachęca do afirmacji swojej seksualności, akceptacji dla przejawów płciowości, różnorodności i seksualności z jednoczesnym podkreśleniem istotnych kwestii: zdrowotnych, bezpieczeństwa, świadomej zgody oraz edukacji seksualnej. Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie z Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe z Seksuologii praktycznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Edukację kontynuuje w ramach kursu "Terapii par i małżeństw" w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii im. Profesor Marii Orwid. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, w prywatnych ośrodkach terapeutycznych oraz współpracując z fundacjami.

Pełen elektryzującego napięcia i niepozbawiony czarnego humoru, prowokacyjny portret współczesnego randkowania, które z jednej strony kusi ekscytacją, ale z drugiej niesie poważne zagrożenie. Ten wciągający thriller został zainspirowany opowiadaniem opublikowanym na stronach prestiżowego „New Yorkera”, które w ciągu jednej nocy stało się największym wiralowym fenomenem literackim w historii i łącznie zostało przeczytane w rekordowej liczbie 2 milionów razy. „Niebezpieczny kochanek” to niezwykle aktualny w dzisiejszych czasach film, który z pewnością wywoła gorące dyskusje po seansie.

reż. Susanna Fogel wyk. Emilia Jones, Nicholas Braun, Geraldine Viswanathan