Wydarzenia

Przed nami pierwsza z cyklu „Krakowskich Nocy”- Noc Kin Studyjnych. Już w sobotę 15 kwietnia krakowskie kina studyjne zaproszą widzów na specjalnie przygotowane bezpłatne atrakcje filmowe oraz do udziału w Kinowej Grze Miejskiej.

Wyprodukowali „Casablankę”, „Bullita” i „Chłopców z ferajny”, wprowadzili do kina pierwszy film dźwiękowy, za który otrzymali Oscara, a pochodzili z Krasnosielca, wsi położonej w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim. Bracia Warner!

W Lany Poniedziałek (10.04) zapraszamy was na przedpremierowy pokaz filmu BEZMIAR - wyjątkowo osobistą filmową podróż w głąb siebie, z olśniewającą rolą Penélope Cruz.

Już 13.04 o godz. 19:00 zapraszamy na pokaz specjalny filmu "Prawdziwe życie aniołów" połączony ze spotkaniem z twórcami filmu.

Zobaczcie przedpremierowo "Osiem gór" najnowszy film reżysera hitu „Mój piękny syn”. Trzydziestoletni Pietro porzuca zatłoczone miasto i rusza w podróż w dzikie niepoznane włoskie Alpy, aby odnaleźć siebie.

Najlepsze z Najgorszych zapraszają na seans w oparach dymu, absurdu, psychozy i czystego szaleństwa! W kwietniu zapraszamy na "Narkotykowe szaleństwo".

"Hallelujah". Tej piosenki nie trzeba przedstawiać nikomu. Zapraszamy na wyjątkowy dokument muzyczny, który zabierze nas za kulisy powstawania tego muzycznego hitu i przybliży również postać Leonarda Cohena.

Zapraszamy na wyjątkowy przegląd organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych. Krótka historia polskiego kina to selekcja 10 perełek polskiej kinematografii za którą odpowiada Tomasz Kolankiewicz - Dyrektor Artystyczny Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W kwietniu zapraszamy was na "Do widzenia, do jutra".

Po długiej przerwie powraca do nas Anishort: Najlepsze Krótkie Filmy Animowane. To już 8 edycja tego Międzynarodowego Festiwalu Krótkich Metraży. Filmy nagradzane na międzynarodowych festiwalach. Mieszanka różnych technik animacji, gatunków i rozrywki. Łącznie 18 najlepszych animacji z 13 krajów.

Uwielbiany przez widzów cykl Wystawa na Ekranie wraca do naszego stałego repertuaru! Wystawa na Ekranie to wyjątkowe spotkanie ze sztuką w sali kinowej.

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!