Wydarzenia

Kino Mikro i Małopolsko-Podkarpacki Oddział Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zapraszają na pokaz specjalny filmu "Jutro będzie nasze".

Wyobraźcie sobie, że ktoś nakręcił „Piątek 13-go” na działce u szwagra mając za budżet karton fajek. Czujecie już tę magię kina festynowego? Najlepsze z Najgorszych przybywają z lipcową propozycją!

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego Pełna Sala, na którym obejrzymy jeden z największych klasyków kina europejskiego "La Strada" w reżyserii Federico Felliniego.

Po sukcesie pierwszej edycji „Krótkiej historii polskiego kina” czas na część drugą. Zapraszamy na „Krótką historię polskiego kina część II.: twórcy osobni”. W ramach czerwcowego spotkania zapraszamy na pokaz filmu "Trzecia część nocy" w reżyserii Andrzeja Żuławskiego. 

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!