Wydarzenia

W związku z zamknięciem kin przenosimy do odwołania swoją działalność do internetu. Zapraszamy na Mojeekino.pl. W zakładce Mojeekino.pl znajdziecie informacje o nadchodzących imprezach, przeglądach oraz pokazach specjalnych!

Po bardzo ciepło przyjętych wakacyjnych pokazach powracamy do seansów z taśmy 35mm. Wraz z Gutek Film uruchamiamy ponownie kinowy wehikuł magiczny i zapraszamy na specjalne pokazy filmów z taśmy. Na nasz ekran wrócą filmowe perełki - "Ostatnia miłość na Ziemi", "Przerwane objęcia", "Wichrowe wzgórza", "Mistrz", "Rozstanie". Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy na nowy cykl ze sztuką na wielkim ekranie. Tym razem przyjrzymy się twórczości największych kompozytorów. Przed nami Mozart, Haydn i Beethoven.

Od 6.06 wracamy do działalności i zapraszamy na seanse. W związku z przeciwdziałaniem epidemii wirusa SARS-COV-2 przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały w kinie Mikro do odwołania. Będziemy wdzięczni za zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie na terenie naszego obiektu. 

Uwaga, uwaga nadajemy z przyszłości! Kino to wehikuł magiczny, który przenosi nas w czasie i miejscu. Zanim jednak spotkamy się w Mikro chcieliśmy zaoferować Wam zakupienie biletu z przyszłości :).