Wydarzenia

Uhonorowana Nagrodą Specjalną Jury na festiwalu w Cannes oda do wyrafinowanej dekadencji, która – jak twierdzi Serra – ma europejskie korzenie. Bo tylko tu społeczeństwo za sprawą libertyńskich wartości odważyło się postawić estetykę przyjemności wyżej niż moralność.

Liam Neeson, tym razem w cudownej, komediowej odsłonie, w rozgrzewającej serce opowieści o tym, że w malowniczej Toskanii... wszystko można zacząć od nowa! Zapraszamy na przedpremierowe pokazy "Włoskich wakacji".

Zapraszamy na pokazy przedpremierowe filmu "Arab Blues". Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej? Komedia „Arab Blues” przypomina, że powroty w rodzinne strony nie zawsze bywają łatwe.

Wraz z Gutek Film uruchamiamy kinowy wehikuł magiczny i zapraszamy na specjalne pokazy filmów z taśmy 35mm. Na nasz ekran wrócą filmowe perełki - Control, Wyjście przez sklep z pamiątkami oraz Debiutanci. Zapraszamy serdecznie!

Nie macie jeszcze planów na wakacje? Kochacie kino? Wracamy z wakacyjną edycją Wkinowziętych czyli wakacyjne przegląd dobrego kina! 

Zapraszamy na wakacyjny przegląd Wystaw na Ekranie. Seanse będą się odbywać co niedzielę o godz. 16:00. 

Od 6.06 wracamy do działalności i zapraszamy na seanse. W związku z przeciwdziałaniem epidemii wirusa SARS-COV-2 przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały w kinie Mikro do odwołania. Będziemy wdzięczni za zapoznanie się z nimi i ich przestrzeganie na terenie naszego obiektu.